Atsikračiusi 20 kg laimėjo ne tik kelionę, bet ir naują gyvenimą

Pasiryžusiai išspręsti savo seną ir opią problemą – atsikratyti antsvorio, skuodiškei Ilonai Pilybienei pasisekė dvigubai: ne tik tapo graži bei sveika, bet ir laimėjo kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ įsteigtą prizą – kelionę į Turkiją. Už tai moteris dėkinga tinklui „Studio Figura“, dėl kurios liekninamųjų masažų šiandien jos nepažįsta net seniau matę giminės.

Nenorėjo žiūrėti į veidrodį

48-erių metų Ilona Pilybienė su antsvoriu kovojo jau seniai. Nors dar pernai ji svėrė net 113 kg, kai ūgis – 168 cm. Moteris sako išbandžiusi daug visokių dietų ir kitokių priemonių, tačiau niekas nepadėjęs. Net ir „Studio Figura“ salone lankė „Roll Shaper“ užsiėmimus. Deja, nežiūrint to, jog rezultatai buvo išties puikūs – pernai per 4 mėnesius atsikratė net 14 kg, ilgiau mesti svorį su liekninamaisiais masažais jai pasiryžimo ir valios neužteko.

Užtat šiemet Ilona sugrįžo į „Studio Figura“, nusiteikusi atkakliai siekti savo tikslo – numesti kuo daugiau svorio, tapti ne tik gražia, bet ir sveika. O juk, turint didelį antsvorį, gyvenimo kokybė labai pablogėja: sunku greitai judėti – dūstama, skauda sąnarius, pakyla kraujo spaudimas. Na, o kuri gi moteris nenori gražiai apsirengti?!. Skuodiškė prisipažįsta, jog anksčiau ne tik problematiška būdavę rasti jai, storuliukei, tinkančių drabužių, bet tiesiog nė į veidrodį žiūrėti nenorėdavusi. „Žinojau, ką ten pamatysiu“, – sako Ilona.

Numetė 20 kilogramų!

Šių metų kovo pabaigoje „Studio Figura“ salone pradėjusi lankyti „Roll Shaper“ užsiėmimus, į kuriuos eidavo po 2-3 kartus per savaitę, I. Pilybienė pastangų pasiekti savo tikslui – sulieknėti – jau nebegailėjo. Remdamasi „Studio Figura“ dietologų rekomendacijomis, ji kardinaliai pakeitė savo maitinimosi įpročius – atsisakė saldumynų, miltinių patiekalų, bulvių ir kruopų, išskyrus juoduosius ryžius. Moteris valgė daug šviežių, kartais – garintų, daržovių, vaisių ir uogų, riešutus, kiaušinius, varškę, paukštieną, jautieną, žuvį. Labai mažai naudojo druskos, vietoje sviesto, grietinės – tik aliejų bei liesą jogurtą. Sumažinusi porcijas, ji stengėsi valgyti 5 kartus per dieną kas 3 valandas (nors efektyviausiai svoris krinta, valgant kas 2), gėrė daug vandens, žalios bei žolelių arbatos.

Ir Ilonai pavyko! „Vien tiktai rankos iki alkūnės kiek suplonėjo“, – džiaugiasi skuodiškė. Mat kadaise jų apimtis buvo net 47 cm, o šiuo metu jau tik 36 cm. Dar įspūdingiau pasikeitė liemens apimtis: buvo net 100 cm, o beliko 87 cm. Atitinkamai per klubus – 121 cm ir 110 cm, šlaunys – 71 cm ir 62 cm. Kadangi šių metų kovo 29-ąją svėrusi 93 kg, rugpjūčio 13 d. užlipusi ant svarstyklių moteris pamatė neįtikėtinai nudžiuginusį skaičių „73“. Numetė 20 kg!.. „Argi gyventi – ne džiaugsmas?!“ – mokydamasi priimti komplimentus, šiandien retoriškai klausia Ilona. Ir teigia gyvenanti tik pozityviomis mintimis.

Lieknėti motyvavo ir kelionė

Ilona Pilybienė neslepia, jog dailinti kūno formas ją motyvavo ir liekninamųjų masažų bei mitybos ir sveikos gyvensenos konsultacijų studijų tinklo „Studio Figura“ ir kelioniu organizatoriaus „Kidy Tour“ surengtas konkursas „Lieknėk ir keliauk su „Studio Figura“ 2016“. Tai paskatino dar dažniau lankyti veiksmingą priemonę sulieknėti – masažus.

Konkurso „Lieknėk ir keliauk su „Studio Figura“ 2016“ rezultatai paskelbti rugpjūčio 31-ąją. Nugalėtoja tapo I. Pilybienė iš Skuodo, numetusi net 20 kg. Tad ji, pati pasirinkusi kelionės datą, su vyru ir mėgausis savaite atostogų Turkijoje, penkių žvaigždučių viešbutyje „Eftalia Marin“.

Skuodiškė prisipažįsta labai norėjusi laimėti lieknėjimo konkursą, bet, kad pavyks, netikėjusi – juk to paties atkakliai siekė ne ji viena, o daug Lietuvos moterų. Ilona iki šiol sako buvusi tik Estijoje ir Ispanijoje. I. Pilybienė sako labai norėjusi rudeniop savaitei nukeliauti į saulėtą Turkiją. Ir neslepia džiaugsmo, jog spalį tai ir padarys.

Vyras įsimylėjo antrą kartą

Savimi ir pagerėjusia gyvenimo kokybe atsidžiaugti negalinti Ilona Pilybienė to, jog svoris, kurio atsikratė, gali grįžti, nesibaimina. Ji teigia, kad yra tvirtai pasiryžusi dabartines kūno formas išlaikyti. Tiesa, svajonių viršūnė – sverti 67 kg… Bet, anot moters, svarbiausia – išlaikyti 70–75 kg. Na, ir, žinoma, pasiekti, kad oda nukarusi „nekabotų“, o taptų stangri bei skaisti. Tam ji dar metus lankys „Studio Figura“ liekninamuosius masažus, prisilaikys sveikos mitybos taisyklių, sportuos. Mat visa tai, kaip tikina skuodiškė, – ne kančia, o tikrų tikriausias malonumas.

Svarbiausia, jog, siekiant užsibrėžto tikslo, ją palaiko artimieji – vaikai ir vyras. Pastarojo palaikymas ypač svarbus. Ir nebūtinai išreikštas žodžiais. Tokio vyro žvilgsnio, kokiu jis dabar žvelgia į savo žmoną, su kuria jau išgyveno ketvirtį amžiaus ir užaugino keturis vaikus, gali pavydėti kiekviena moteris. Ko gero, Arūnas Pilybas savo žmoną įsimylėjo antrą kartą. Juk pastaroji ne tik sulieknėjo, bet ir atjaunėjo – tapo energinga, vikri. Tad, vienoje šventėje pakvietęs Iloną šokiui, prisipažino, jog paskui ją nebespėja. Nors ir yra šiek tiek jaunesnis. Tad save laimingai ištekėjusia laikančiai moteriai jos pasikeitimas tapo ir tolimesnio šeiminio gyvenimo saugikliu. Juk kam vyrui dairytis į kitas moteris, jeigu šalia jo – tokia, į kurią su nuostaba žiūri visi aplinkiniai?! Kadangi Ilona neslepia: kai su makiažu, pasipuošusi nauja suknele, atėjo į darbą pasirodyti bendradarbiams, vienas tiesiog nepažino – ilgai nebyliai sekė ją praeinančią akimis… O kai pagaliau suprato, jog tai ji, tiesiog aiktelėjo iš nuostabos: „Ir būna gi stebuklų!..“

Primename, jog toks pokytis gali įvykti kiekvienos moters gyvenime – tereikia tik labai norėti atsikratyti antsvorio bei rasti laiko lankyti liekninamuosius „Roll Shaper“ limfos masažus. Jie padeda ne tik numesti nereikalingus kilogramus, bet ir stangrinti kūną. O juk tai aktualu ne tik suliesėjus, bet ir po gimdymo. Studijos veikia visoje Lietuvoje. Norimos kontaktus nesunkiai galima rasti www.studiofigura.lt