„Studio figura“ – daugiau, nei masažo salonas

„Vaikštau ir visiems sakau – Studio figura yra jėga!“ – su džiaugsmu kalbėjo žavioji Joana Bartaškienė, Lietuvos moterų sporto asociacijos (LMSA) prezidentė. „Jūs tik pabandykite! Išmasažuojate visą kūną ir visaip kaip tik norite. Aparatas pats sukasi, infraraudonieji šildo, o tu sau tik triniesi, kaip tik patinka ir „kaifuoji“! Tai negali nepatikti!“- jau beveik metus besilankanti Kauno studijoje, liaupsino Roll Shaper procedūras Joana.

Garbaus amžiaus moteris nuo spalio mėnesio kiekvieną dieną veda pilates treniruotes. Po užsiėmimų skuba į saloną „išsimasažuoti“ raumenis ir pastangrinti odą. Estetinių rezultatų po pirmų procedūrų nepastebėjo, bet savijautos pokyčius pajuto iš karto. Po pirmos procedūros energijos nestokojanti ponia pajuto didesnį jėgų antplūdį, tarsi „sparnai išaugo“! Dar po kelių – pastangrėjusią odą ir padailėjusias figūros formas.

„Nors visą gyvenimą aktyviai sportuoju, figūra su amžiumi vistiek pakinta, vietose atsiranda riebalų sankaupos, odos klostės. Po 3 savaičių pastebėjau pokyčius ir ypatingai užpakaliuko dalyje – taip vadinama „antro užpakaliuko“ riebalinė klostė išsivaikščiojo, forma padailėjo! Palygėjo ir pastangrėjo viso kūno oda, labai nustebino pašvelnėjusi pėdų oda, kulnai pradėjo mažiau šerpetotis, tapo rausvesni.“ – atviravo visada besišypsanti Joana Bartaškienė.

Studijos konsultantės jau nevienai klientei padėjo sulieknėti

„Gerai, kad salono specialistės mus matuoja, sveria, registruoja rezultatus. Kitą kartą dėdama į burną kaloringesnio maisto kąsnį, galvoju, kad salone reikės lipti ant svarstyklių ir matuos centimetru. Bus gėda, jeigu pasirodysiu tikra bevalė!“ – numetusi 8 kg per beveik du mėnesius atviravo fotografė, fotostudijos „PhotoHouse“ įkūrėja Sandra Kovalčikaitė.

„Turiu daug fotosesijų, nuolat bėgu, nespėju laiku pavalgyti. Netinkamas maistas netinkamu laiku užaugina papildomus kilogramus, kurių labai sunku atsikratyti. Girdėjau gandus apie greitą svorio praradimą limfodrenažinio masažo pagalba. Vieną dieną nutariau susiimti ir išbandyti visą rekomenduojamą 20 kartų kursą. Jau po 10 procedūrų pasigyriau specialistei, kad kelnių diržas palaisvėjo, o po matavimų paiškėjo, kad per juosmenį praradau 8 cm, ten kur mano visas svoris kaupėsi,“ – patirtimi dalinosi egzotiškų bruožų fotografė S.Kovalčikaitė.

„Maisto nekeičiau, bet specialistės patarimų klausiau. Stengiausi nepersivalgyti, nevalgyti vaisių vakarais, daugiau ir dažniau gerti vandens. Mano nuostabai, be ypatingo vargo per du mėnesius numečiau 8 kilogramus, o tiksliau – jie tarsi ištirpo! Vis dėlto limfodrenažas daro stebuklus – kilogramus išmasažavau!“- džiaugėsi fotografė Sandra.

Roll Shaper – prieš vakuuminį aparatą!

Kaune, savo puseserės salone dirbanti vakuuminio masažo specialistė Aliona Šames, prieš gerus metus nusprendė papildomai įsidarbinti viename „Studio figura“ salone konsultante. Ją sužavėjo galimybė be fizinio darbo, o tik konsultuojant ir pritaikant savo žinias pasiekti tokius pat gerus rezultatus ir kai kuriais atvejais greitesnius, nei su vakuuminiu masažuokliu.

„Rezultatai buvo ypatingai geri, jei klientė negailėjo pinigų ir apjungdavo Roll Shaper ir vakuumines procedūras. Tačiau su vakuuminiu aparatu procedūros yra skausmingesnės, o su Roll Shaper po 4-6 procedūrų skausmingų vietų nebelieka“, – sakė specialistė.

„Mane užvaldė „nirvana“, nieko nebeskauda, masažas – vienas malonumas, tiesiog laukiu kito karto…“ – dalinosi vienos klientės žodžiais „Studio figura“ specialistė.

Viena Alionos klientė abejojo Roll Shaper procedūromis. Prieš pradėdama kursą, būsima „Studio figura“ klientė paparašė savo draugo, kad nufotografuotų ją namuose su kelnaitėmis. Po 10 procedūrų, vos po 3 savaičių, apimtys sumažėjo net po 3 centimetrus per šlaunis ir klubus.

„Stebuklų nebūna. Tokio lygio ir akivaizdaus celiulito nesitikėjau sumažinti ar bent įveikti jo didesnę dalį. Mano draugas vis kartojo – tikrai mažiau celiulito ir formos gražesnės! Ir vėl nufotografavo. Sulyginus nuotraukas, galiausiai pati pamačiau savo pokyčius!“ – dalinosi savo įspūdžiais ir nuotraukomis Alionos Šames klientė.

Po gimdymo, programą mamytėms išbandė pati „Studio figūra“ specialistė

„Kai pradėjau lauktis vaikelio, jau žinojau, kokias procedūras atliksiu po gimdymo. Mačiau rezultatus, kuriuos jaunos mamos, per nėštumą atsiradusį viršsvorį (dažniausiai apie 10 kg) atsikratydavo per 4-6 savaites (nuo 6 iki 8 kg), o pilvuko oda sustangrėdavo jau po 2 savaičių. Niekada neturėjau didelio viršsvorio, bet nėštumo metu jo priaugo net 11 kg. „Studio figura“ salone „išmasažavau“ savo kilogramus, kaip ir mano klientės.“ – džiaugėsi kūdikėlį supuojanti jauna mama.

„Per kelias savaites netekau 8 kilogramų. Aktualiausia problema – pilvuko oda susitvarkė, sustangrėjo jau po dviejų savaičių, tarsi „prilipo“. Atsiradusios strijos pasidarė vos matomos. Labai padailėjo rankos, pagražėjo žąstas ir sumažėjo apimtys net po 3 centrimetrus. Oda išsivalė nuo spuogelių, pasikeitė ir padailėjo figūros formos. Buvo idomu pačiai patirti, tai ką stebėdavau iš šalies darbo metu, rinkdama klienčių rezultatus ir lygindama su kitomis procedūromis. Per du mėnesius gražiai sulieknėjau, be ypatingų pastangų. Dabar gaunu komplimentus iš aplinkinių, kad puikiai atrodau, o nesenai gimdžiau kudikėlį.“ – pasiektais rezultatasi dalinosi „Studio figura“ specialistė Aliona Šames, šiuo metu auginanti 8 mėnesių mergytę.

Dvigubas rezultatas – stipresnė imuninė sistema ir dailesnė figūra

„Studio figura“ tikslas – padėti pasiekti rezultatų moterims, sienkiačioms ne tik atrodyti gražiai, bet ir trokštančioms geriau jaustis, būti sveikesnėms. Išvalyti organizmą nuo toksinų, sutvarkyti ir subalansuoti žarnyno veiklą, sureguliuoti kraujospūdį, sumažinti chroniškų ligų simptomus, atsikratyti skausmų ir tinimų kojose. Taip pat sumažinti viršsvorį be chirurgų pagalbos, lieknėjant gražiai ir sveikai, subalansuojant mitybą ir atsikratant netinkamos mitybos įpročių.

Prieš žiemą ir žiemos pradžioje šios procedūros turi ypatingai didelę naudą – išvalius limfinę sistemą, organizmas tampa atsparesnis virusiniams susirgimams. Net 85 proc. klienčių po 20 procedūrų kurso pastebėjo, kad atėjus žiemai gripu persirgo vos per 3 dienas be vaistų pagalbos ir be komplikacijų. O, kai kurios teigė, kad nebesirgo visai!

„Studio figura“ salonai – arčiau namų

„Studio figura“ misija – dalintis pasiektais rezultatais ir padėti juos pasiekti! Todėl jūsų patogumui „Studio figura“ salonus rasite savo mieste, netoli namų, ne tik didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje), bet ir mažuose miesteliuose (Jonavoje, Marijampolėje, Jurbarke, Skuode ir kituose).

Lauksime jūsų visų! Būti gražesnėms ir sveikesnėms niekada nevėlu, o gal net pats laikas!